Με ποιο δικαίωμα μου διέγραψες το σχόλιο μου.....!!!!

Τηλέμαχος

Αρθρογράφος
Ε μααα....!!!
Ήταν από τα κρυμμένα μου χαρτιά για μελλοντική ανάρτηση...με αναγκάζεις όμως, όχι σου το λέω, με αναγκάζεις trias να τραβήξω άσσο από το μανίκι....lol
Και πόσα μανίκια να έχω ο άνθρωπος........?!

Αυτό για το πως πρέπει να βλέπουμε, να κινούμαστε σ' ένα μέσο, φόρουμ, site κ.α
Άποψη μου, αυτό το βίντεο πρέπει να υπάρχει στους κανόνες κάθε φόρουμ.....ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ....μη πιαστούμε και γι' αυτό......

Τελευταία επεξεργασία:

Τηλέμαχος

Αρθρογράφος
Έχοντας σβήσει τα επίμαχα σημεία άφησα μόνο αυτά στα οποία ο alienX τοποθετήθηκε για τον μόνο λόγο, πως δεν του δόθηκε ευκαιρία να ανταπαντήσει πάνω στη δική μου απάντηση. Ο trias ωσάν flash διέγραψε και τα 2 σχόλια και δεν πρόλαβα να κάνω screen shot. Αν επιθυμεί και χωρίς να κάνουμε ουδεμία, το τονίζω, ουδεμία αναφορά πάνω στο γνωστό θέμα, ας συνεχίσει εδώ, χωρίς να αναιρέσει κάποια από τα ήδη γραφόμενά του, θυμόμαστε τουλάχιστον τι γράφτηκε έστω και την προηγούμενη ημέρα, πάνω στην αστυνόμευση του φόρουμ! Μια κατηγορία που όπως ισχυρίζεται έχω απευθύνει, ή ότι άμεσα κατηγορώ, απ' όσα κάποιος καταλαβαίνει από την φώτο, το fansubbers για αστυνόμευση......κλείνοντας με το "άντε γιατί πολύ τράβηξε το όλο θέμα"........(?!?!)

Αν τώρα, ακόμα και αυτό το σχόλιο είναι επικίνδυνο για τον διάλογο της κοινότητας, ξέρουν οι διαχειριστές και παρακαλώ στις προβλεπόμενες ενέργειες......έχω ψηθεί στη μεγάλη του zoo σχολή (σχολή.....?!?!?) όταν αυτό μεσουρανούσε πριν από 10-15 χρόνια.....

Στη φώτο που παραθέτω η αρχή του ζητήματος.......

Συνημμένα

• Το θέμα.png
    Το θέμα.png
    41,3 KB · Προβολές: 8
Μπλουζα Κάτω μέρος