Ολοκληρώθηκε Subs Player Interreflections (2020)

antonino

Fansubber
Διαχειριστής
FnSbrs Team
Επιμελητής
0,00 αστέρι (α) Εκτίμηση: 0.00/5 0 Ψηφοφορίες
Τίτλος: Interreflections (2020)

Είδος: Φαντασίας, Επ. Φαντασίας

Σκηνοθέτης: Peter Joseph

Κυκλοφορία: 2020-01-26

Διάρκεια: 165

Περίληψη: Μια νέα σειρά ταινιών από τον Peter Joseph, δημιουργό της παγκοσμίου φήμης τριλογίας ταινιών Zeitgeist. Σε μια αναζήτηση μιας νέας, πιο ανθρώπινης κοινωνίας, μια επανάσταση αντι-πολιτισμικής καταιγίδας καταλαμβάνει τον κόσμο. Αυτή είναι η πρώτη από μια σειρά τριών ταινιών για μια φανταστική παγκόσμια επανάσταση.

trias

Fansubber
Διαχειριστής
FnSbrs Team
Επιμελητής
Καλημέρα. Όχι, δεν έχουν βγει. Όταν ετοιμαστούν θα το ανακοινώσουμε εδώ.

fansubber

Μέλος του προσωπικού
Μέλος
Η ταινία ολοκληρώθηκε και είναι άμεσα διαθέσιμη για προβολή στον Subs Player για τους GoPro χρήστες.
Ελεύθερη προβολή για όλους μετά τις 08/11.

Καλό προβληματισμό!!!

fansubber

Μέλος του προσωπικού
Μέλος
Εμείς ευχαριστούμε για την πρόταση.
Ελπίζουμε να το απολαύσετε.
Και αφού το δείτε, θα θέλαμε να μας πείτε τη γνώμη σας.

teopanta1

Μέλος
Γίνεται με κάποιον τρόπο να κατέβουν οι υπότιτλοι σε ξεχωριστό αρχείο;

fansubber

Μέλος του προσωπικού
Μέλος
Ο υπότιτλος κατεβαίνει ΜΟΝΟ κωδικοποιημένος.
Άμεσα αν είστε χρήστης GoPro, αλλιώς στις 09/11

teopanta1

Μέλος
Καλημέρα σήμερα θα είναι διαθέσιμος ο υπότιτλος; με ποιο τρόπο τον κατεβάζουμε;

trias

Fansubber
Διαχειριστής
FnSbrs Team
Επιμελητής
Καλημέρα. Θα τον κατεβάσεις από τον Subs Player.

teopanta1

Μέλος
Τον κατέβασα από τον subs player αλλά προσπαθώ να τον τρέξω με ένα αρχείο του ντοκιμαντέρ και μου λέει ότι είναι κβδικοποιημενος, θέλω να τον τρέξω από εκεί για να δω το ντοκιμαντέρ από το chromecast στην τηλεόραση, ξέρει κάποιος τι πρέπει να κάνω;

trias

Fansubber
Διαχειριστής
FnSbrs Team
Επιμελητής
Ο υπότιτλος είναι κωδικοποιημένος και φαίνεται μόνο μέσα από τον Subs Player. Για να δεις στην τηλεόραση, το πιο εύκολο είναι μέσω hdmi και προβολή σε "2η οθόνη" από τον player. Άλλη μέθοδος είναι να στριμάρεις στο οικιακό σου δίκτυο και να το δεις από τον vlc που θα έχεις εγκαταστήσει είτε σε τηλεόραση android, είτε σε android media player σε usb stick που βάζεις στην τηλεόραση. Σίγουρα μπορεί να τον δει και το chromecast, αλλά όπως σου έγραψα, δεν γνωρίζω το πώς, καθώς δεν έχω. Από άλλον player δεν θα τον δεις.

teopanta1

Μέλος
Ο υπότιτλος είναι κωδικοποιημένος και φαίνεται μόνο μέσα από τον Subs Player. Για να δεις στην τηλεόραση, το πιο εύκολο είναι μέσω hdmi και προβολή σε "2η οθόνη" από τον player. Άλλη μέθοδος είναι να στριμάρεις στο οικιακό σου δίκτυο και να το δεις από τον vlc που θα έχεις εγκαταστήσει είτε σε τηλεόραση android, είτε σε android media player σε usb stick που βάζεις στην τηλεόραση. Σίγουρα μπορεί να τον δει και το chromecast, αλλά όπως σου έγραψα, δεν γνωρίζω το πώς, καθώς δεν έχω. Από άλλον player δεν θα τον δεις.
Έχω δοκιμάσει στο μενού stream όλες της επιλογές και δεν μου το κάνει stream στο chromecast

trias

Fansubber
Διαχειριστής
FnSbrs Team
Επιμελητής
Έχω δοκιμάσει στο μενού stream όλες της επιλογές και δεν μου το κάνει stream στο chromecast
Λυπάμαι, δεν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι που δεν έχω δοκιμασει. Προσπάθησε με τους σίγουρους τρόπους που σου περιγράφω παραπάνω.

teopanta1

Μέλος
Παιδιά να ρωτήσω μπορείτε να ανέβασετε τους υπότιτλους μη κωδικοποιημενους στο subs4free;

trias

Fansubber
Διαχειριστής
FnSbrs Team
Επιμελητής
Παιδιά να ρωτήσω μπορείτε να ανέβασετε τους υπότιτλους μη κωδικοποιημενους στο subs4free;
Καλημέρα.
Καλό είναι να κάνεις μια βόλτα στο φόρουμ για να πάρεις όλες τις πληροφορίες και για τους υπότιτλους και για τον subs player. Θα βρεις απαντήσεις για όλα. Για να κάνουμε τους υπότιτλους χρειαστήκαμε 10 μέρες (ιδιαίτερα απαιτητική ταινία με 2000 υπότιτλους) κι εσύ δεν μπορείς να αφιερώσεις λίγη ώρα για να δεις ποιοι είμαστε και τι κάνουμε;
Αλλά για να σε βοηθήσω στο πρόβλημά σου και για να καταλάβεις πως υπάρχουν λύσεις, αρκεί να ψάξεις λίγο, στρίμαρε από τον subs player στο δίκτυό σου, παίξε το στριμ από τον vlc και μετέδωσέ το στο chromecast. Ο vlc μπορεί να το κάνει. Μη με ρωτάς πώς, ψάξε.
Και θα σε παρακαλέσω να μην επανέλθεις σε αυτό το θέμα.

Οι πληροφορίες για την ταινία παρέχονται από το The Movie Database
Μπλουζα Κάτω μέρος