TV News σε μια γραμμή....(Sci-Fi & Πρωτότυπα σενάρια)

jonatos

Επιμελητής
FanSubber
Debris Poster
Debris (2021– ) Tην πρώτη αναφορά για την σειρά την κάναμε στις 25/1/2020. Γράφτηκε ότι το Debris βρίσκεται ανάμεσα στα X-Files και Men In Black . Σε αυτό, δύο πράκτορες, που παίζουν οι Steele και Tucker, από δύο διαφορετικές ηπείρους και δύο διαφορετικές νοοτροπίες, πρέπει να συνεργαστούν για να διερευνήσουν τα συντρίμμια από ένα κατεστραμμένο εξωγήινο διαστημόπλοιο εάν έχουν μυστηριώδεις επιπτώσεις για την ανθρωπότητα.Την αναμένουμε,όπως πιστεύω και οι φίλοι της Επ.Φαντασίας!
Σας παρουσιάζουμε ξανά το πρώτο επίσημο trailer της σειράς(19/7/20)και το σημερινό teaser trailer.Aν και ξέρουμε ότι το NBC πάντα έχει αξιόλογες σειρές,θέλουμε να επιβεβαιωθούμε και με αυτήν που έρχεται..

Προβολή συνημμένου 2279

Πες ρε αδελφέ ότι το έκανε ο παραγωγός του Fringe να γουστάρουμε!!! :) :) :) :) :)

apla

Αρθρογράφος
Πες ρε αδελφέ ότι το έκανε ο παραγωγός του Fringe να γουστάρουμε!!! :) :) :) :) :)
Νομίζω ότι βλέποντας το trailer,υπάρχουν οι πληροφορίες και δεν τις γράφω, αλλά ο J.H. Wyman είναι ένας εκ των παραγωγών(showrunner, director, και writer) του Fringe και έγραψε το σενάριο του Debris.

images67.jpg

Έχουμε περισσότερες λεπτομέρειες της επερχόμενης σειράς: Κάθε θραύσμα έχει απρόβλεπτες, ισχυρές και μερικές φορές επικίνδυνες επιπτώσεις στους καθημερινούς ανθρώπους που το βρίσκουν. Κάθε ανακάλυψη είναι επίσης ένας αγώνας ενάντια στο χρόνο, επειδή σκιώδεις εξωτερικές δυνάμεις αναζητούν αυτά τα αντικείμενα για κακόβουλους σκοπούς.

Τελευταία επεξεργασία:
  • Μου αρέσει
Αντιδράσεις: Bobcat

apla

Αρθρογράφος
The Blacklist Poster
The Blacklist (2013– ) Σήμερα έχουμε εκκίνηση της σειράς που είχε σταματήσει για midseason στο 2ο επεισόδιο στις 20 Νοεμβρίου 2020.Ακριβώς εκεί που ο Red ΄΄εκτελεί ΄΄ την Καταρίνα Ροστόβα..
MV5BYTM1NWNhYmEtZjA4Yy00ZmU4LTgxNWYtMzU1ZGU0NDVkODU1XkEyXkFqcGdeQXVyOTQ5ODgzODI@._V1_UX224_CR0.jpg
Εγω πάντως δεν το πιστεύω..

jonatos

Επιμελητής
FanSubber
The Blacklist Poster
The Blacklist (2013– ) Σήμερα έχουμε εκκίνηση της σειράς που είχε σταματήσει για midseason στο 2ο επεισόδιο στις 20 Νοεμβρίου 2020.Ακριβώς εκεί που ο Red ΄΄εκτελεί ΄΄ την Καταρίνα Ροστόβα..
Προβολή συνημμένου 2310
Εγω πάντως δεν το πιστεύω..
Η αλήθεια είναι πως ούτε εγώ το πιστεύω... αλλά περιμένω με αγωνία να δω την συνέχεια... μας κόλλησε στο 2ο επεισόδιο και μας άφησε στο περίμενε πολύ καιρό...

apla

Αρθρογράφος
The Blacklist Poster
The Blacklist (2013– )Συνεχίζουμε πάλι με Blacklist, με πολύ καλά νέα για την σειρά!Ανανεώθηκε και για 9η σεζόν!!Γουστάρουμε με τα χίλια Raymond Reddington και την παρέα.Άν και έχει πέσει σε ποσοστά από πέρσι κατά 20% και είναι λογικό-κρατάει 8 χρόνια-παραμένει ένα δυνατό χαρτί για το NBC και δεν ξέρουμε πως θα κλείσει την σεζόν.Δεν θα έχουμε παράπονο όποτε και να τελειώσει!!!!!!

the-blacklist.jpg

jonatos

Επιμελητής
FanSubber
The Blacklist Poster
The Blacklist (2013– )Συνεχίζουμε πάλι με Blacklist, με πολύ καλά νέα για την σειρά!Ανανεώθηκε και για 9η σεζόν!!Γουστάρουμε με τα χίλια Raymond Reddington και την παρέα.Άν και έχει πέσει σε ποσοστά από πέρσι κατά 20% και είναι λογικό-κρατάει 8 χρόνια-παραμένει ένα δυνατό χαρτί για το NBC και δεν ξέρουμε πως θα κλείσει την σεζόν.Δεν θα έχουμε παράπονο όποτε και να τελειώσει!!!!!!

Προβολή συνημμένου 2321
Ο Spader είναι κορυφαίος ερμηνευτής... αγαπημένος μου από το Boston Legal...

• Μου αρέσει
Αντιδράσεις: apla

apla

Αρθρογράφος
Debris Poster
Debris (2020– ) Η χαρά μου είναι μεγάλη διότι έχουμε ημερομηνία πρεμιέρας πολύ σύντομα !! 1η Μαρτίου!! Μια σειρά που εδώ και ένα χρόνο σας γράφω ότι θα κάνει την διαφορά,το εύχομαι και βέβαια απεύχομαι το αντίθετο!!!

αρχείο λήψης (5).jpg Debris_s1-Logo-1920x1080.jpg
Σας παραθέτω ξανα τα trailers

Ένας εκ των δημιουργών του ΄΄ Fringe΄΄ J.H. Wyman (28 εp μεταξύ 2009-2013), (οι άλλοι τρεις μεγάλοι δημιουργοί ηταν ο J.J. Abrams 100 ep, Alex Kurtzman 100 ep και ο Roberto Orci 100 ep),
επανέρχεται με την νέα σειρά sci-fi η οποία περιστρέφεται γύρω από συντρίμμια από ένα κατεστραμμένο εξωγήινο σκάφος που είναι διάσπαρτα σε ολόκληρο το Δυτικό Ημισφαίριο. Καθώς γίνεται φανερό τα κομμάτια αψηφούν τους νόμους της φυσικής και αλλάζουν τις ζωές με τρόπους που δεν μπορούμε να κατανοήσουμε, δύο πράκτορες από την CIA ΚΑΙ MI6 με διαφορετικές νοοτροπίες και τεχνικές έχουν την ευθύνη να συνεργαστούν για να ανακτήσουν τα συντρίμμια, «των οποίων τα μυστήρια η ανθρωπότητα δεν είναι αρκετά έτοιμη να αποδεχτεί..
Το Fringe (100 επεισόδια) είναι από τις πιό αγαπημένες μου σειρές,περίμενα πως και πως το εβδομαδιαίο επεισόδιο!Αρκεί να σας πω ότι το μουσικό θέμα της σειράς είναι το ξυπνητήρι μου και η φωτό με τα εξι δάκτυλα το θέμα στο κινητό μου!!
Κορυφαίος ο John Noble στο ρόλο του Dr. Walter Bishop !!
F R I N G E.jpg

apla

Αρθρογράφος
'Ενα πλούσιο μείγμα σύγχρονου μύθου και σκοτεινής φαντασίας στην οποία η σύγχρονη μυθοπλασία, το ιστορικό δράμα και ο θρύλος είναι συνυφασμένα με άνεση,έρχεται μέσω του NETFLIX σε μια δυνατή προσραμογή του SANDMAN. Η προσαρμογή έχει ξεκινήσει με τον Tom Sturridge στον ρόλο του Dream!! Με πολύ δυνατό κάστ η επερχόμενη σειρά θα έρθει το επόμενο διάστημα.

Sandman_Title.png

apla

Αρθρογράφος
Trickster Poster
Trickster (I) (2020– ) Η σειρά ακυρώθηκε για 2η σεζόν. Η ασυμφωνία οδήγησε σε αυτή την απόφαση.

• Μου αρέσει
Αντιδράσεις: Bobcat

apla

Αρθρογράφος
Και όμως υπάρχει Βικτωριανή δραματική σειρά Sci-Fi του Joss Whedon και το όνομα αυτής : The Nevers.Έρχεται τον Απρίλιο από το ΗΒΟ ΜΑΧ.Η σειρά των εξι επεισοδίων διαδραματίζεται στην Βικτωριανή εποχή,στα τελευταία χρόνια της βασιλείας της Βικτώριας, καθώς το Λονδίνο είναι γεμάτο από "Touched": άτομα, κυρίως γυναίκες, που ξαφνικά εκδηλώνουν ασυνήθιστες ικανότητες - μερικές γοητευτικές, μερικές πολύ ενοχλητικές.. Θα το δούμε σίγουρα!!!

apla

Αρθρογράφος
Manifest Poster
Manifest (2018– ) Επιστρέφει η σειρά με την 3η σεζόν την 1η Απριλίου 2021.Να δούμε τελικά που το πάνε,διότι εμένα προσωπικά δεν με έχει πείσει

Τελευταία επεξεργασία:

apla

Αρθρογράφος
Superman and Lois Poster
Superman and Lois (2021– ) Όσο περνάνε οι μέρες για την επερχόμενη πρεμιέρα, έχουμε και νέο video:

apla

Αρθρογράφος
the-4400-tv-logo.jpg

Αυτό κι αν ήταν έκπληξη!! Το δίκτυο CW ανακοίνωσε την συνέχεια του The 4400,μια σειρά Επ.φαντασίας, βασισμένη στην αρχική τηλεοπτική σειρά του USA Network για 4 σεζόν στα μέσα της δεκαετίας του 2000. Η σειρά για να θυμηθείτε,ακολουθεί 4.400 ανθρώπους που εξαφανίστηκαν χωρίς ίχνος τις τελευταίες εκατοντάδες χρόνια και όταν επιστρέφουν δεν θυμούνται τι τους συνέβη.

apla

Αρθρογράφος
Debris Poster
Debris (2021– ) Η σειρά που περίμενουμε έρχεται σε μια εβδομάδα! 1η Μαρτίου.Έχουμε γράψει πολλές φορές και πιστεύουμε ότι θα δούμε κάτι διαφορετικό,που θα θυμίζει παλιές αξέχαστες εποχές!!Το ελπίζουμε από καρδιάς! Εδω το τελευταίο trailer:

apla

Αρθρογράφος
Loki Poster
Loki (2021– )Δυστυχώς έχουμε καθυστέρηση στην πρεμιέρα,από Μαϊο πάμε για τις 11 Ιουνίου.

apla

Αρθρογράφος
The Republic of Sarah (2021– ).Στις 14 Ιουνίου έρχεται αυτή η νέα σειρά απο το CW.Σε μια πόλη βρίσκουν ενα ορυκτό πολύτιμο για την τεχνολογία που δεν υπάρχει πουθενά αλλού.Αρχίζουν οι διαμάχες για την εξόρυξη και φτάνουν ως ενα σημείο να θέλουν να κυρήξουν αυτόνομο έθνος την πόλη με τις οδηγίες της Σάρας...Αρκετά πρωτότυπο σενάριο ,αλλ.α με επιφυλάξεις.....

Μπλουζα Κάτω μέρος