Μεταφράζεται The Boys - Season 02

antonino

fansubber
Διαχειριστής
Επιμελητής
5,00 αστέρι (α) Εκτίμηση: 5.00/5 3 Ψηφοφορίες
Τίτλος: The Boys

Είδος: Sci-Fi & Fantasy, Action & Adventure

Πρώτη προβολή: 2019-07-25

Δημιουργός: Evan Goldberg

Ηθοποιοί: Antony Starr, Dominique McElligott, Chace Crawford, Jessie Usher, Nathan Mitchell, Karl Urban, Elisabeth Shue, Erin Moriarty, Jack Quaid, Tomer Capon, Colby Minifie, Jennifer Esposito

Περίληψη: Σε ένα κόσμο που μοιάζει πολύ με τον δικό μας κυκλοφορούν άνθρωποι με υπερδυνάμεις, αρκετοί όμως από αυτούς παρακινούνται από τα καθόλου αγνά κίνητρά τους. Στον αντίποδα υπάρχει μια ομάδα απλών ανθρώπων που η δράση των υπερηρώων τους έχει στερήσει αγαπημένα τους πρόσωπα. Έτσι ξεκινάει ένα κυνηγητό που πυροδοτείται από την επιθυμία απόδοσης δικαιοσύνης και την ανάγκη εκδίκησης των ανθρώπων που έχουν πληγεί.

antonino

fansubber
Διαχειριστής
Επιμελητής
Όποιος μπορεί και θέλει να βοηθήσει είναι καλοδεχούμενος.

stelyk

Εγγεγραμμένος
Ευχαριστω για τον κοπο σου, εξαιρετικη δουλεια...!!!

trias

Συντονιστής
Επιμελητής
Το τελευταίο δεν το είδα ακόμη (θα το δω), αλλά μέχρι το 7ο επεισόδιο, πολύ καλή σειρά και άψογοι υπότιτλοι που ομορφαίνουν ακόμη περισσότερο το θέαμα.

apla

Αρθρογράφος
αν και σε όποιο site κατέβαζα έγραφα " Thanks Antonino" ( για να πέρνουν το μήνυμα οι παροικούντες στη Ιερουσαλήμ) σε ευχαριστώ και εδώ για την σειρά και έπεται η κριτικη!!!!

apla

Αρθρογράφος
Το νέο trailer είναι γεγονός για την 2η σεζον!!

antonino

fansubber
Διαχειριστής
Επιμελητής
(Season 02)

Το πρόγραμμά μου είναι γεμάτο και δεν ξέρω αν θα έχω χρόνο να μεταφράσω τη δεύτερη σεζόν. Σίγουρα δεν μπορώ να δεσμευτώ ότι θα τη βγάζω άμεσα. Για αυτό, αν κάποια ομάδα ή ανεξάρτητος θέλει να την αναλάβει, μπορεί να το κάνει. Στη διάθεσή σας και η ονοματολογία της πρώτης σεζόν για να υπάρχει ταύτιση και συνέχεια.

trias

Συντονιστής
Επιμελητής
Φίλε αν τελικά βρεις τον χρόνο, υπολόγιζέ με. Όμως, σίγουρα θα χρειαστεί και η βοήθεια άλλων, επειδή βλέπω εκατοντάδες υπότιτλους στο επεισόδιο. Αν το αποφασίσεις, νομίζω πως αξίζει τον κόπο να κάνουμε την αρχή και βλέπουμε...

antonino

fansubber
Διαχειριστής
Επιμελητής
Μόνο οι δύο μας; Σίγουρα χρειαζόμαστε βοήθεια, αλλά αν θέλεις το ξεκινάμε και βλέπουμε.
Να δηλώσω ότι μεταφράζεται;

• Μου αρέσει
Αντιδράσεις: trias

trias

Συντονιστής
Επιμελητής
Ναι, γιατί όχι; Αρχίζουμε και βλέπουμε. Εν τω μεταξύ μπορεί να εμφανιστεί και κανείς άλλος.
Για ελάτε παρακαλώ...

makindos

Εγγεγραμμένος
παιδιά αν είναι να κρυπτογραφηθούν τα subs καλύτερα να το πιάσει κανενας αλλος , δεν θέλω να ακουστώ κακός αλλά από θέμα συμβατότητας έχω πρόβλημα πλέων.

antonino

fansubber
Διαχειριστής
Επιμελητής
Οι υπότιτλοι θα κυκλοφορούν χωρίς κρυπτογράφηση στο opensubtitles και φυσικά online στον player.

trias

Συντονιστής
Επιμελητής
Τρίτο επεισόδιο διαθέσιμο (κατέβασμα και online) στον Subs Player. Καλή θέαση!
ΥΓ. Ανέβηκε και στο opensubtitles.

Τελευταία επεξεργασία:

antonino

fansubber
Διαχειριστής
Επιμελητής
Να σας ενημερώσω ότι όποιοι κατεβάζετε υπότιτλο από το subs4series, θα δυσκολευτείτε στην προβολή του υπότιτλου.

Όταν στη θέση εμφάνισης του υπότιτλου κάτι στο βίντεο ενοχλεί την προβολή του, δίνουμε μια εντολή για να μετακινηθεί ο υπότιτλος στη οθόνη και να διαβάζεται καλύτερα. Η εντολή είναι η {\an}. Το subs4series σβήνει την κάθετη ( \ ) με αποτέλεσμα να μην μετακινείται ο υπότιτλος, να μένει γραμμένο στον υπότιτλο το {an} και να δυσκολεύει την προβολή σας.
Ο δικός μας υπότιτλος ανεβαίνει από εμάς αποκωδικοποιημένος στον Subs Player από όπου μπορείτε να τον κατεβάσετε προς χρήση. Επίσης, στο https://www.opensubtitles.org/el

TV show information provided by The Movie Database
Μπλουζα Κάτω μέρος