Featured
0,00 αστέρι (α)
0.00/5 0 Ψηφοφορίες
Τίτλος: InterReflections

Σλόγκαν: Which side of history will you be on?

Είδος: Fantasy,Science Fiction,Documentary

Σκηνοθέτης: Peter Joseph

Ηθοποιοί: Chris Silcox,Shiah Luna,Molly Malin,Goldie Hoffman,Summer Perry,Marisa Mendelson,Chris Grabher,Veronica Farren,Mikael Mattsson,Ari DiMatteo,Joré Aaron,Blanca Yanez,Sean Renzetti,Selin Uzal,Michael Marinaccio,Stephen Spear,Ewan McLaughlin,Rachael Jane,Gregory Niebel,Catherine Finnie,Bahar Barkzi,Melina Rose Kolani,Tony Persia,Gabriel Limbe,Francesco Pistone

Status: Released

Κυκλοφορία: 2020-01-26

Διάρκεια: 165

Περίληψη: In a quest for a new, more humane society, a counter-culture revolution takes the world by storm. In the first of the InterReflections Trilogy, we look back to the modern world and wonder how it was we managed to survive as long as we had.

Δείτε το στο...

Trailer Videos

    • This trailer is now out of date. See description [InterReflections, Film Trailer by Peter Joseph]

      • Trailer
Οι πληροφορίες για την ταινία παρέχονται από το The Movie Database
Καλημέρα. Όχι, δεν έχουν βγει. Όταν ετοιμαστούν θα το ανακοινώσουμε εδώ.
 
Εμείς ευχαριστούμε για την πρόταση.
Ελπίζουμε να το απολαύσετε.
Και αφού το δείτε, θα θέλαμε να μας πείτε τη γνώμη σας.
 
Ο υπότιτλος κατεβαίνει ΜΟΝΟ κωδικοποιημένος.
Άμεσα αν είστε χρήστης GoPro, αλλιώς στις 09/11
 
Τον κατέβασα από τον subs player αλλά προσπαθώ να τον τρέξω με ένα αρχείο του ντοκιμαντέρ και μου λέει ότι είναι κβδικοποιημενος, θέλω να τον τρέξω από εκεί για να δω το ντοκιμαντέρ από το chromecast στην τηλεόραση, ξέρει κάποιος τι πρέπει να κάνω;
 
Ο υπότιτλος είναι κωδικοποιημένος και φαίνεται μόνο μέσα από τον Subs Player. Για να δεις στην τηλεόραση, το πιο εύκολο είναι μέσω hdmi και προβολή σε "2η οθόνη" από τον player. Άλλη μέθοδος είναι να στριμάρεις στο οικιακό σου δίκτυο και να το δεις από τον vlc που θα έχεις εγκαταστήσει είτε σε τηλεόραση android, είτε σε android media player σε usb stick που βάζεις στην τηλεόραση. Σίγουρα μπορεί να τον δει και το chromecast, αλλά όπως σου έγραψα, δεν γνωρίζω το πώς, καθώς δεν έχω. Από άλλον player δεν θα τον δεις.
 
Ο υπότιτλος είναι κωδικοποιημένος και φαίνεται μόνο μέσα από τον Subs Player. Για να δεις στην τηλεόραση, το πιο εύκολο είναι μέσω hdmi και προβολή σε "2η οθόνη" από τον player. Άλλη μέθοδος είναι να στριμάρεις στο οικιακό σου δίκτυο και να το δεις από τον vlc που θα έχεις εγκαταστήσει είτε σε τηλεόραση android, είτε σε android media player σε usb stick που βάζεις στην τηλεόραση. Σίγουρα μπορεί να τον δει και το chromecast, αλλά όπως σου έγραψα, δεν γνωρίζω το πώς, καθώς δεν έχω. Από άλλον player δεν θα τον δεις.
Έχω δοκιμάσει στο μενού stream όλες της επιλογές και δεν μου το κάνει stream στο chromecast
 
Έχω δοκιμάσει στο μενού stream όλες της επιλογές και δεν μου το κάνει stream στο chromecast
Λυπάμαι, δεν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι που δεν έχω δοκιμασει. Προσπάθησε με τους σίγουρους τρόπους που σου περιγράφω παραπάνω.
 
Παιδιά να ρωτήσω μπορείτε να ανέβασετε τους υπότιτλους μη κωδικοποιημενους στο subs4free;
Καλημέρα.
Καλό είναι να κάνεις μια βόλτα στο φόρουμ για να πάρεις όλες τις πληροφορίες και για τους υπότιτλους και για τον subs player. Θα βρεις απαντήσεις για όλα. Για να κάνουμε τους υπότιτλους χρειαστήκαμε 10 μέρες (ιδιαίτερα απαιτητική ταινία με 2000 υπότιτλους) κι εσύ δεν μπορείς να αφιερώσεις λίγη ώρα για να δεις ποιοι είμαστε και τι κάνουμε;
Αλλά για να σε βοηθήσω στο πρόβλημά σου και για να καταλάβεις πως υπάρχουν λύσεις, αρκεί να ψάξεις λίγο, στρίμαρε από τον subs player στο δίκτυό σου, παίξε το στριμ από τον vlc και μετέδωσέ το στο chromecast. Ο vlc μπορεί να το κάνει. Μη με ρωτάς πώς, ψάξε.
Και θα σε παρακαλέσω να μην επανέλθεις σε αυτό το θέμα.
 
Πίσω
Μπλουζα Κάτω μέρος