Featured
  • 0
  • 0
  • 0
5,00 αστέρι (α)
5.00/5 1 Ψηφοφορίες

Είδος: Δράμα,Action & Adventure

Director: Guy Burt

Πρώτη προβολή:

Last air date:

Show status: Ended

Περίληψη: Μετά τον θάνατο του θείου του, η ζωή του έφηβου Alex Rider αλλάζει σε μια στιγμή, καθώς μαθαίνει τα πάντα για την κρυφή ζωή του, αλλά και για το δικό του πεπρωμένο, για το οποίο εκπαιδευόταν από μικρό παιδί, χωρίς να το γνωρίζει. Ως αποτέλεσμα, μετατρέπεται σε ένα σούπερ κατάσκοπο οπλισμένο με ειδικά μυστικά εξαρτήματα ο οποίος αναλαμβάνει μεγάλες αποστολές. Θα προσπαθήσει να ανακαλύψει τι κρύβεται πίσω από τις ενέργειες της μυστικής υπηρεσίας MI6 και να ανακαλύψει την αλήθεια. Θα τα καταφέρει όμως να γλιτώσει από τους κινδύνους που παραμονεύουν;
Alex Rider

Εταιρείες Παραγωγής

Δίκτυα

Δείτε το στο...

Ηθοποιοί

    • Brenock O'Connor

      Total episodes: 24
    • Vicky McClure

      Total episodes: 24
    • Ronkẹ Adékoluẹjo

      Total episodes: 24
    • Otto Farrant

      Total episodes: 24
    • Nyasha Hatendi

      Total episodes: 15
    • Thomas Levin

      Total episodes: 15
    • Ace Bhatti

      Total episodes: 15
    • Stephen Dillane

      Total episodes: 15
    • Marli Siu

      Total episodes: 10
    • Macy Nyman

      Total episodes: 9
    • Karl Farrer

      Total episodes: 8
    • Haluk Bilginer

      Total episodes: 7
    • Mason Robinson

      Total episodes: 7
    • Andrew Buzzeo

      Total episodes: 7
    • Daniel Francis-Swaby

      Total episodes: 7
Show information in first post provided by The Movie Database
Το πρώτο επεισόδιο διατίθεται αποκλειστικά για online παρακολούθηση από τον Subs Player.
Αν θέλετε μπορούμε να συζητάμε για τη σειρά καθώς θα προχωρά.
Ελπίζω να σας αρέσει.
 
Καλή αρχή, Αστραχάν. Να ξέρεις, θα σε τιμήσω. Την βρίσκω ενδιαφέρουσα τη σειρά.
ΥΓ. Ευχαριστώ για την προτίμηση στον player. Μακάρι να σε μιμηθούν κι άλλοι.
 
Σειρά από Amazon και μας είχε ξεφύγει; Καταπληκτική επιλογή, ευχαριστώ.
Καλή δύναμη, αν χρειαστείς βοήθεια να μου πεις.
 
Καλή αρχή, ποιο rip πρέπει να κατεβάσουμε για να ταιριάζει ο υπότιτλος?
Αν δεν φαίνεται πουθενά το rip μήπως θα πρέπει να το γράφετε κάπου, μιλάω και για άλλες σειρές που ανεβαίνουν με τον player?
 
Δεν χρειάζεται να κατεβάσετε τίποτα, όταν επιλέξετε το επεισόδιο που θέλετε απλώς πατήστε το Δες Online που πρασινίζει επάνω στην μπάρα.
Αυτό ισχύει για το Alex Rider, για τα άλλα που φιλοξενούνται εκεί θα μας πει ο @trias
 
@stelyk, τα αρχεία υποτίτλων που κατεβάζεις από τον πλέιερ είναι σε μορφή zip και πράγματι δεν αναφέρονται οι εκδόσεις. Όταν ανοίξεις το zip αρχείο, μέσα θα βρεις όλες τις διαθέσιμες εκδόσεις. Όσον αφορά το Alex Rider δεν διατίθεται υπότιτλος για κατέβασμα. Μπορείς να το παρακολουθήσεις μόνο ονλάιν. :)
 
Ευχαριστώ, το βρήκα οκ!

Βασικά να πω ότι τον υπότιτλο δεν τον φορτώνει ο vlc με την 1η προσπάθεια και αναγκάστηκα να το επανεκκινήσω 3-4 φορές, δεν ξέρω αν είναι bug ή κάνω κάτι λάθος εγώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βασικά να πω ότι τον υπότιτλο δεν τον φορτώνει ο vlc με την 1η προσπάθεια και αναγκάστηκα να το επανεκκινήσω 3-4 φορές, δεν ξέρω αν είναι bug ή κάνω κάτι λάθος εγώ.
Όχι, δεν κάνεις τίποτα λάθος. Αυτό συμβαίνει όταν αργεί να φορτώσει η ταινία. Δες την ταχύτητα του ίντερνετ.
 
  • Μου αρέσει
Αντιδράσεις: stelyk
1.jpg
2.jpg
 
Μήπως ανέβασες τα πρώτα τρία επεισόδια στο subs4series; Γιατί έχουν ανέβει και τα 3
Στα πρώτα 2 έχουν σβηστεί τα credits και στο 3ο μόνο στο τέλος έχει ένα Μετάφραση - Απόδοση Astrakhan
 
Δεν ανέβασα τίποτα.
Αυτοί που παίρνουν τις συνδρομές δεν τα σιγούρεψαν καλά και τους τα πήραν οι Ρομπέν και τα μοίρασαν.
 
  • Τέλειο
Αντιδράσεις: trias
Κάποιος παράγει, άλλος κλέβει για τις συνδρομές και τσουπ και ο τρίτος που κλέβει τον κλέφτη, γιατί τα κλοπιμαία ανήκουν σε όλους.... Ο κλέψας του κλέψαντος, δηλαδή. Όσο δεν υπάρχει σεβασμός σε αυτόν που παράγει, η παραγωγή θα μειώνεται. Θέλουν να το καταλάβουν οι Ρομπέν των υποτίτλων ή όχι; Ελπίζω, φίλε μου Αστραχάν, να μην απογοητεύεσαι από τώρα και τα παρατήσεις. Κάποια πράγματα θα αλλάξουν.
 
Δε θέλω να εκμεταλλευτώ τη φιλοξενία του φόρουμ σπαμάροντας χωρίς λόγο ή σε λάθος μέρος. Αλλά πρέπει κάπου να καταθέσω τα επόμενα.
Συγγνώμη εκ των προτέρων.

Μεταφράζω για μια φίλη μου που δεν ξέρει αγγλικά και για πέντε ακόμη φίλους. Μακάρι να μπορούσα να δώσω τον υπότιτλο σε όλους τους απλούς χρήστες που θέλουν να περάσουν την ώρα τους ή να ξεχάσουν τα προβλήματά τους βλέποντας μια σειρά. Επειδή όμως θέλω να επιλέξω εγώ πού, πώς και σε ποιους θα το δώσω, δεν ανέβαζα τίποτα σε κανένα γνωστό site. Δεν θα τους κάνω τη χάρη να τους διαφημίσω λέγοντας τα ονόματά τους, αλλά τα άπειρα online και warez sites δεν κάνουν τίποτα απολύτως από θέμα προσφοράς. Απλώς μαζεύουν σαν σκούπα ότι κυκλοφορεί, χωρίς ποιοτικό έλεγχο και μάλιστα έχουν το θράσος να ζητούν και χρήματα για αυτό είτε ως donation (sick) είτε και εντελώς απροκάλυπτα με μορφή συνδρομών. Μάλιστα, το χειρότερο και πιο εκνευριστικό είναι ότι σβήνουν αυτά που θέλω εγώ, ο δημιουργός, να φαίνονται στον υπότιτλο, αν και ευτυχώς δεν το κάνουν όλοι. Είδα τον Subs Player σαν λύση για να προσφέρω στον απλό χρήστη και μάλιστα δωρεάν. Μακάρι ο φίλος @trias να καταφέρει να βρει τρόπο να εξασφαλίσει ότι θα φτάνει μόνο εκεί που θέλει. Έχω πειστεί ότι το κάνει με αληθινό πνεύμα προσφοράς. Αν δεν το καταφέρει η λύση είναι μόνο ένα κλειστό κλαμπ, Κάτι που όπως καταλαβαίνετε δεν θα είναι καλό.
Όσο για το Alex Rider, θα το συνεχίσω. Δεν παράτησα ποτέ τίποτα στη μέση για να το κάνω τώρα.
 
Πίσω
Μπλουζα Κάτω μέρος